Obchodní podmínky

Stálým odběratelům nabízíme trvalé slevy a další bonusové výhody.

Ceny za produkty naceňujeme individuálně na základě poptávaného množství.

Většinu produktů máme skladem.

Produkty dodáváme do 3 pracovních dnů

Vše Vám rádi vysvětlíme a připravíme nabídku přímo pro Vás

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 +420 606 398 042

Zboží od 1500 kč dodáváme ZDARMA

Právo na vrácení zboží:

Na vrácení či výměnu zboží máte právo do 14 dnů od převzetí zboží v případě, že jste zákazník - spotřebitel (soukromá osoba). Vrácené zboží musí být uloženo v originálním obalu, rovněž musí být bez známek používání nebo montáže.Dobropis Vám bude vystaven obratem.Náklady na dopravu zboží, se kterým nejste spokojeni, hradí v plné výši kupující.Právo na vrácení zboží se nevztahuje na zákazníky - firmy ( právnické i fyzické osoby), které nakupují zboží za účelem podnikání.

Smluvní ceny :

Státním organizacím dodáváme zboží na fakturu.Ostatním zákazníkům dodáváme zboží, dle dohody (platba na dobírku,zálohová faktura, faktura.) Při nedodržení splatnosti si vyhrazujeme právo vyúčtovat odběrateli smluvní pokutu ve výši 0,05% z dlužné částky za každý den prodlení. Cenu zásilky lze uhradit převodem ze svého účtu na účet Raiffeisen Bank 6063980429/5500.Jako variabilní symbol platby vždy uvádějte číslo faktury.

Dodací podmínky:

Místem dodání je adresa uvedená kupujícím v registraci uživatele.Expedice bude realizována do 3 pracovních dní od potvrzení objednávky.Veškeré objednávky jsou považovány za závazné. Zákazník odesláním objednávky potvrzuje, že souhlasí s obchodními podmínkami, možnostmi platby, dodacími podmínkami, reklamačním řádem, a že se seznámil s ustanovením o ochraně osobních údajů.
Pokud dojde mezi vyřízením a odesláním objednávky ke změně cen, platí vždy ceny uvedené v již uskutečněné objednávce.

Storno objednávky:

objednávku můžete stornovat e-mailem na adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. do 24 hodin od potvrzení objednávky.

Reklamační řád:

případné reklamace vyřídíme v souladu s platnými právními předpisy.Zboží doručte na naši adresu.Uveďte důvod reklamace a přiložte kopii daňového dokladu.
Vaši reklamaci vyřídíme co nejrychleji, nejpozději do 30 dnů od jejího vzniku. Náklady spojené s dodáním reklamovaného zboží do sídla společnosti nese v plné výši kupující.Prodejce odpovídá za všechny výrobní vady. Prodejce nezodpovídá za zboží, které by bylo poškozeno během přepravy.

Ochrana osobních údajů:

abychom vám mohli nabídnout naše služby, potřebujeme znát některá vaše osobní data. Respektujeme vaše soukromí, a tak se snažíme množství těchto dat minimalizovat na ta nejnutnější. Data chráníme před zneužitím, naše práce s osobními daty plně podléhá zákonným normám, zejména zákonu o ochraně osobních údajů.

 
 
 

 

Katalog Rubbermaind

Vyberte si produkt z originálního katalogu.

Online katalog

 

Katalog Gavota

Gavota křeslo, které o Vás pečuje.


Online katalog

 

Katalog Viktoria medika

Katalog produktů ve formátu pdf .


Online katalog